0
0 Kč

Obchodní podmínky

Našich obchodních podmínek

Obchodní podmínky

 Prosíme o kontrolu zboží po přejímce zboží od dopravce Česká pošta, při poškození zásilky okamžitě reklamovat!

Práva a povinnosti prodávajícího 

Prodejcem je společnost AUTO PARTS rar&mar s.r.o., Papírenska 114/5, 160 00 Praha 6 - Czech Republic , IČO: 04610261

1. Prodejce má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu uvedenou v dané objednávce a to do tří pracovních dnů od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet do tří pracovních dnů od přijetí platby.

2. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud je zadaná doručovací adresa zjevně pochybná. V případě objednávky s platbou na fakturu si prodávající vyhrazuje právo vyřízení objednávky odložit do té doby, než daný zákazník uhradí svojí předcházející objednávku.

Závaznou objednávkou se rozumí objednávka po uplynutí jedné hodiny od jejího přijetí prodávajícím. 

3. Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu AUTO PARTS rar&mar s.r.o., a že je neposkytne žádným jiným subjektům, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek. Na základě písemné žádosti kupujícího, je prodávající povinen údaje o daném kupujícím vymazat z databáze zákazníků.

4. Pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží, pak má prodávající právo vyřizování dalších objednávek tohoto kupujícího pozastavit, případně odmítnout.

5. Prodávající má povinnost uveřejňovat skutečné a konečné ceny, které kupující zaplatí za dané zboží, DPH a za dopravu.

Práva a povinnosti kupujícího

1. Kupující má povinnost uvést správnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

2. Kupující se dále zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.

3. Kupující má právo odeslanou objednávku telefonicky stornovat do 14 dnů.

4. Na základě zákona č. 367/2000 má kupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu a to do 14 dnů od převzetí zboží.

Kupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené (prodejce nevrací částku zaplacenou za balné či poštovné), za splnění následujících podmínek:

vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, kupující doručí vrácené zboží osobně nebo poštou na vlastní náklady na adresu prodejce: AUTO PARTS rar&mar s.r.o.

5. Kupující je obeznámen se skutečností, že prodávané zboží má charakter použitého originálu. Proto nelze zaručit shodu barev, rozměrů a vzhledu výrobků s vyobrazením. Foto je nutné chápat pouze jako ilustrační.

6. Kupující má právo na výmaz svých osobních údajů z databáze zákazníku, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat. 

7. Pokud nakupující při objednání zboží zvolí některou z plateb předem na účet prodejce (bankovní převod), zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do 14 dní od její realizace. Pokud prodejce v této lhůtě neobdrží úhradu na svůj účet, bude objednávka prodejcem zrušena

8. Kupující je obeznámen se skutečností, že zboží, které objednává je na skladě minimálně jedním kusem. Pro odběr více kusů musí kupující kontaktovat prodejce telefonicky, popřípadě formou Komentář nebo dotaz u vybranného zboží . Pokud toto neprovede, bude mu zasláno tolik kusů, kolik je uskladněno. Maximálně však počet kusů, který si kupující zakoupil.

9. Kupující je obeznámen se skutečností, že zboží v sekci Skla nelze zaslat žádným dopravcem. Musí si jej vyzvednout na adrese skladu prodávajícícho.

10. Kupující je obeznámen se skutečností, že pro koupi  zboží v sekci Hřebeny řízení  je vratná záloha na řízení. K danému zboží Vám bude naučtováno + 2000Kč u aut z VW koncernu mimo dodávkové vozy VW koncernu a + 3500Kč u ostatních automobilů a dodávkových vozů VW koncernu. Po obdržení starého řízení prodávající převodem na účet zašle zálohu zpět kupujícímu. Obdržené řízení nesmí být zničeno havárií, nebo nějak jinak deformováno. Jedná se o řízení po kompletní opravě.

Platební metody

V současné době mohou kupující využít při placení zboží tyto platební styky:

- Dobírka

- Bankovní převod 

- Hotově

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Reklamace

Na skryté vady zboží (nespecifikované v nabídce) se vztahuje 7-denní reklamační lhůta. Během této doby lze zakoupené zboží reklamovat. Totožná 7-denní lhůta platí i na rozpor zboží, když nesouhlasí věc s objednávkou. Uplynutím této lhůty zákazník pozbývá právo jakkoliv obdržené zboží reklamovat, nebo kupní smlouvu rozporovat. Nejsme schopni tuto lhůtu jakkoliv prodloužit a proto prosím tomuto věnujte dostatečnou pozornost. Je tedy nezbytné, aby kupující bezodkladně po převzetí zboží toto náležitě zkontroloval, prověřil jeho funkčnost a shodu s kupní smlouvou. Dnem přijetí reklamace se vždy počítá den doučení zboží na provozovnu, ať osobně nebo přepravní službou. (pozor Česká pošta je schopna doručovat balík i týden).

Reklamační lhůta začíná běžet od prvního pokusu o doručení zboží přepravcem. Pokud zvolíte osobní odběr, tak reklamační lhůta běží od prvního zaslání výzvy k převzetí. Věnujte tomuto náležitou pozornost. Vyhneme se zbytečným dohadům. Děkujeme

Vrácení zboží

Zboží objednané přes e-shop bohužel nelze svévolně vracet tak, jak je to u jiného zboží tzv. “bez udání důvodu”. Tento e-shop je ze své podstaty a povahy zboží určen pouze pro odborníky – podnikatele, kteří dokážou dostatečně prověřit vlastnosti použitého zboží, stejně tak jako jeho použitelnost pro konkrétní vozidlo a potřeby koncového zákazníka.

Nejnižší ceny na českém internetu
doprava zdarma od 2.500 Kč
bezpečné online platby